Ağ ve Network Çözümleri

LAN (Local Area Network) ve WAN (Wide Area Network) ihtiyacınızın belirlenmesi, tasarlanması ve kurulması işlemlerinizin her aşamasının projelendirilerek uygulamasını yapabilen firmamız bu alanda ulusal ve de uluslararası alanda markalaşmış firmaların temsilciliğini de bünyesinde barındırarak uçtan uca tam performanslı ağların yapımını üstlenebilmektedir.

IT Güvenlik Çözümleri

İşletmeniz büyümekte ve de genişlemekte, fakat siz halen daha sisteminize dışarıdan ve içeriden gelebilecek olan kötü niyetli hareketlere karşı nasıl savunabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bırakın sizin digital güvenliğinizi biz sağlayalım. Kartel Bilgisayar'ın Fortinet UTM ürünleri ile sağladığı bütünleşik güvenlik çözümleri sayesinde siz rahatınıza bakın.

Donanım Çözümleri

İhtiyaç duyduğunuz IT ürünlerinin PC, yazıcı, sunucu ve yedekleme donanımlarının tedariğini ve kurulumlarını yapan firmamız aynı zamanda da bu ihtiyaçlarınızı planlayıp projelendirerek yatırım planlarınızın önünü de açmaktadır. Uluslararası en etkin donanım üreticilerinin temsilcisi olan Kartel Bilgisayar ihtiyaçlarınızın tümünü tedarik edebilmektedir..

CCTV Güvenlik Çözümleri

Hikvision ve Dahua Marka güvenlik ürünlei ile yüksek performanslı CCTV, geçiş kontrol sistemleri ve alarm çözümleri sağlayan firmamız bu alanda çok ciddi projeleri üstlenerek başarıyla kendisine güvenen firmaların kullanımına sunmuştur.